nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Горбулін: Втручання РФ у вибори-2019 може стати безпрецедентним

За його словами, наразі арсенал тиску РФ "спрямований на Україну, яка у 2019 року входить у складний період двох загальнонаціональних виборчих кампаній".

За допомогою цих кампаній Росія, за словами Горбуліна, "спробує вирішити свої стратегічні завдання "малою кров'ю" - привести до влади на різних рівнях "здатних домовлятися" політиків чи відвертих російських агентів".

"Однак якщо це не вдасться, Україні варто бути готовою до найрадикальніших сценаріїв ... На кону стоїть дуже багато. Не випадково деякі наші західні партнери не ризикують формувати плани двостороннього співробітництва до закінчення виборів. 2019-й може виявитися для країни таким же складним, як і 2004-й, хоча, ймовірно, і не таким, як 2014-й", - зазначив Горбулін.

На його думку, успішність України залежить, "чи здатні будуть еліти після виборів сформувати якісний образ майбутнього, піднятися над містечкової оцінкою реальності і заглянути за горизонт".

"Головне завдання, що стоїть перед новими президентом, парламентом і урядом - консолідація професіоналів для повноцінного відновлення "хребта" держави, необхідного для розробки і втілення повновагих проектів майбутнього, з урахуванням всіх викликів і загроз. Саме це здатне ліквідувати дефіцит довіри громадян до влади, мобілізувати найпопулярніший ресурс - єдність і згуртованість, такий необхідний на тлі все більш агресивною Росії і все більш розгубленою Європи", - зауважив експерт.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author