nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Ім'я вашої героїчної частини грізними для ворога розкатами лунає на різних ділянках фронту

«Упродовж п'яти років ім'я героїчної військової частини з Білої Церкви грізними для ворога розкатами лунає на різних ділянках фронту», - сказав Глава держави.

Президент нагадав бойовий шлях бригади за час від початку російської агресії проти України. Підрозділи бригади у 2014 році мужньо та самовіддано захищали Маріуполь та Волноваху, брали участь у обороні Донецького аеропорту. Здійснили складний 240-кілометровий рейд вздовж україно-російського кордону до Ізвариного, Свердловська, Червонопартизанська, де близько двох місяців мужньо тримали оборону зайнятих рубежів. У лютому 2015 року героїчно відбивали танкові атаки ворога поблизу Богданівки. У серпні того ж року вели жорстокі бої під Білою Кам’янкою та Новоласпою, в результаті яких вдалося встановити контроль над стратегічними висотами і звільнити значну частину української території.

«72-га воювала майже на всіх важливих ділянках російсько-української війни», - сказав Президент.

Глава держави наголосив: «Увесь український народ пам’ятає, як українські воїни зі складу бригади у зимові дні 2017 року стали на шляху окупантів під Авдіївкою та продемонстрували свій незламний характер і ні на крок не відступили із займаних позицій під натиском ворога».
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author