nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Наступні 5 років – це можливість забезпечити незворотність європейського шляху України

Прем’єр-міністр наголосив, що 2014 рік став початком необхідних змін, які потрібно зробити, щоб Україна по-справжньому була сильна. «Розумію, що нам не давались легко зміни, і сьогодні ще далеко не всі громадяни України можуть відчути, що ці зміни відбулись і вони отримують від цього задоволення. Але я точно знаю, що ми збудували фундамент», - підкреслив Володимир Гройсман, додавши, що було започатковано децентралізацію, відкрито двері до ЄС, почалися зміни в освіті, медицині, інфраструктурі тощо. Він наголосив, що проводяться реформи, які спрямовані зробити Україну сильною.

«Майбутній період 5-ти років – це можливість забезпечити незворотність шляху, досягнення тих цілей і завдань, які сьогодні абсолютно чітко висловив Президент. Наше місце в Європейському Союзі, наше місце серед країн-членів НАТО, наше місце на мапі Європи як сильної, економічно потужної і незалежної української держави», - сказав він.

Володимир Гройсман наголосив, що всі ці завдання можливо досягнути: «Ми знаємо що потрібно робити, розуміємо як йти далі і ми точно знаємо як досягти перемоги. Що нам для цього потрібно? Наша єдність і підтримка людей. Це дасть нам можливість раз і назавжди стати успішними».
Tags: НАТО, Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author