nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Українська сторона СЦКК: Через глушіння з боку окупантів СММ ОБСЄ втратили БПЛА поблизу Бердянки

Українська сторона СЦКК повідомляє: збройні формування Російської Федерації та їхні найманці на Донбасі, прикриваючи недолугу та підступну діяльність, своєю агресивною поведінкою продовжують перешкоджати роботі міжнародних спостерігачів.

За даними звіту СММ ОБСЕ, який від 18 лютого 2019 року, 15 лютого, при здійсненні контрольного польоту над тимчасово непідконтрольними владі України районами Донецької області БПЛА СММ дальнього радіуса дії тимчасово втрачав сигнал GPS. Порушення в роботі сталося, ймовірно, через глушіння з боку окупантів.

А 18 лютого в період між 13:27 і 13:38 подвійний GPS-сигнал БПЛА СММ дальнього радіуса дії зазнав глушіння під час польоту на висоті приблизно 6000 футів поблизу селища Донецький (на захід від Луганська), що неподалік від лінії зіткнення.

О 13:38 на відстані близько 600 метрів поблизу селища Бердянка (на захід від Луганська) БПЛА почав поводити себе неконтрольовано і втратив висоту. За оцінкою СММ, БПЛА розбився у цьому районі.

Спостерігачі запустили міні-БПЛА над Бердянкою, проте встановити місцезнаходження БПЛА дальнього радіуса дії так і не вдалося. Місія продовжуватиме уточнювати обставини цього інциденту.

Українська сторона СЦКК вважає неприпустимими та безвідповідальними дії російсько-окупаційних військ по відношенню до легітимної діяльності СММ ОБСЄ. Такі дії свідчать про те, що керівництву окупантів є що приховувати, тому вони свідомо нехтують Мінськими домовленостями.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author