nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

«Борітеся - поборете, Вам Бог помагає!», - Президент з дружиною вшанували пам'ять Великого Кобзаря

«Ми, українці, звикли розкривати Кобзар у дні тривоги і дні радості. Ми знаємо, що завжди знайдемо там рядки, які додають сил і надихають. Як мудро написав наш видатний інтелектуал, академік Іван Дзюба: «Шевченко – це не тільки те, що вивчають, а те, чим живуть. У чому черпають сили й надії», - сказав Президент під час виступу на Тарасовій горі.

«Для нас, українців, Тарас Шевченко перший у ряду героїв, що прокладали шлях до незалежної соборної української держави. Він вів за собою і героїв української революції, і воїнів, що боролися за Україну проти двох тоталітарних режимів у Другій світовій війні. І тепер «Кобзар» дуже часто можна побачити у бліндажах на передовій. А це значить, що Шевченко – наша українська духовна зброя, так само необхідна, як танки і гармати», - наголосив Петро Порошенко.

Президент нагадав як слова Тараса звучали у виконанні Сергія Нігояна на Майдані: «Борітеся - поборете, Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!»

«Потім ці ж слова лунали та надихали – на фронтах війни, що її розв’язала проти України Росія. Гордий тим, що звітую тут перед Тарасом як Президент великої нації, яка єдина у своєму прагненні перемогти ворога і збудувати велику успішну країну», - сказав Президент.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author