nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Президент наголошує на важливості розвитку української ракетної програми

«Ми теж позбулися певних обмежень і певних зобов’язань, яких дотримувалися раніше», - підкреслив Глава держави. «Нас більше не пов’язують жодні обмеження щодо дальності польоту наших ракет, ні щодо їх потужності. І нехай ворог про це знає. Нам потрібна високоточна ракетна зброя. Повторювати помилки Будапештського меморандуму ми більше не збираємось. Високоточна ракетна зброя підвищеного радіусу дії, здатна вражати цілі далеко в тилу ворога, який окупував нашу державу. Це зробить агресора стриманішим, а нашу оборону – надійнішою. Для мене безпека українців – понад усе», - наголосив Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України.

«Коли ми зміцнили наші Збройні Сили і їх здатність реагувати на будь-які загрози, я, як Президент і Верховний Головнокомандувач ЗСУ, виходжу виключно з оборонного контексту. Ми не прагнемо, не хочемо і не буде ноги українського солдата на чужій землі. Але свою землю ми точно нікому не віддамо», - сказав Глав держави.

«Саме тому я наполягаю і на тому, що ключовою дорогою, нашим шляхом є вступ України до Євросоюзу та НАТО. Я вважаю це ключовим у своїй стратегії на наступні п’ять років», - підсумував Петро Порошенко.
Tags: НАТО, Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author