nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Президент звільнив голову Полтавської обласної державної адміністрації

Президент Петро Порошенко звільнив Валерія Головка з посади голови Полтавської обласної державної адміністрації. «Сьогодні тут, в Полтаві я хочу оголосити, що я підписав відповідний указ про звільнення пана Головка», - сказав Глава держави під час виступу на засіданні Ради регіонального розвитку Полтавської області. Президент подякував Уряду і Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману, який відгукнувся на його пропозицію, зробив відповідне подання.

«Як ви знаєте, на початку цього тижня я звернувся до Кабінету Міністрів із пропозицією внести подання Президенту України про звільнення голови Полтавської ОДА Валерія Головка. Чому? Бо до нього виникли серйозні претензії і обґрунтовані підозри у Національного антикорупційного бюро», - сказав Петро Порошенко.

Президент підкреслив, що для забезпечення об’єктивного розслідування буде краще, якщо пан Головко не обійматиме високої державної посади. «Це – логічне рішення, яке має стати модельним для будь-яких подібних випадків. Бо це є довіра людей. Ніхто не буде використовувати «владну парасольку» для того, щоб перешкоджати розслідуванню», - підкреслив Глава держави.

Водночас Президент наголосив що останнє слово за судом: «Лише суд може визначити рівень кримінальної відповідальності людини, а ми маємо створювати такі умови, щоби будь-які розслідування викликали суспільну довіру людей».
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author