nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

В спину удар українській армії нанести не дозволю – Президент

Петро Порошенко підкреслив, що на злочинні дії має бути відповідна реакція. «Ви абсолютно праві в тому, що внутрішні «зрадофіли» і внутрішні злодії – вони аж ніяк не менш небезпечні, ніж ворог на фронті. Саме тому я прийняв рішення і призначив Першого заступника командувача Сил спеціальних операцій полковника Сергія Кривоноса Заступником Секретаря РНБО. Він отримав всі повноваження для того, щоб рішуче діяти в комплексному реформуванні системи оборонного сектору, оборонного комплексу. Зробити і позицію щодо прозорого міжнародного аудиту, і відкриття системи держоборонзамовлення, і проведення перевірки якості озброєння, яке потрапляє на фронт», - сказав Президент.

«Я твердо переконаний, що українську армію не розколоти. В спину удар українській армії я не дозволю нанести. І дії наші по відношенню до злодіїв мають бути об’єднані і рішучі», - наголосив Глава держави.

Також під час розмови було порушено питання інформаційної війни. На переконання Петра Порошенка в умовах інформаційної війни, яка ведеться проти нашої держави, ті «кого більш за все «мочать» на російських каналах, і є справжніми патріотами України».

«Це для будь-кого з вас є лакмусовим папірцем. Там, де Путін каже, що він готовий працювати з будь-яким кандидатом крім Президента Порошенка – це як знак якості для українського Верховного Головнокомандувача», - додав Президент.
Tags: Анексовано (за законами РФ - частина РФ), Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author