nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Суд у Лондоні заборонив Газпрому виводити активи з Англії та Нідерландів

"Лондонський суд постановив, що примусове виконання рішення Стокгольмського арбітражу може бути проведене після рішення Апеляційним судом округу Свеа, за умови виконання Газпромом певних дій. Зокрема, суд обтяжив Газпром додатковими зобов’язаннями щодо не приховування та не виведення своїх активів з юрисдикцій Англії та Нідерландів. Крім того, Газпром зобов’язаний протягом 28 днів з моменту задоволення клопотання надати грошове забезпечення на рахунок суду чи ескроу рахунок одного з лондонських банків як гарантію виконання вимог суду", - йдеться в повідомленні.

У Нафтогазі наголосили, що це не скасовує обов’язків Газпрому щодо не приховування активів та не виведення їх з території Англії.

"Якщо Газпром ухилятиметься від виконання ухвали Англійського комерційного суду, до нього будуть застосовані санкції у вигляді штрафів або притягнення до кримінальної відповідальності директорів чи інших посадовців Газпрому. В свою чергу, Нафтогаз зможе безперешкодно продовжити виконання рішення Стокгольмського арбітражу на території Англії та Уельсу", - повідомили в прес-службі.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author