nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Президент про спроби російського втручання у вибори

«І вони налякані. Ще виборів нема, а вони вже побігли - Бойко з Медведчуком говорити з Медведєвим. Вони не говорять, щоб звільнити наших військових, вони не говорять вивести окупаційні війська, вони не говорять про припинення війни. В них нема з Росією інших тем розмови, крім закупівлі газу. І звідти, з Москви вони присилають меседжі, повідомлення, що вони готові вже будуть сформувати коаліцію між Бойко, Тимошенко і іншими», - сказав Президент.

Він наголосив, що саме тому так важливі ці вибори. «Тому ми більше не допустимо, щоб в Росії вирішувалась доля України. Наголошую - ми здатні самі забезпечити захист українських інтересів», - зазначив Глава держави.

Він також підкреслив, що повернення України назад до будь-яких союзів з Росією прирікає українську економіку на зупинку розвитку. «Ми не зможемо розвивати власну економіку, бо економіка не буде конкурентноздатною», - наголосив Президент.

Глава держави особливо підкреслив, що нашим спільним завданням є подолання бідності. Він підкреслив, що в цьому напрямку вже зроблені рішучі кроки. За його словами, 25 березня завершилась процедура індексації пенсій, завершився перший етап виплати компенсацій пенсіонерам, які отримують найнижчі пенсії, і виплата монетизованих субсидій.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author