nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Справа Курченка: ГПУ оголосила підозри високопосадовцям

"На сьогоднішній день повідомлено про підозру 98 особам, у тому числі високопосадовцям (із них 12 вищих посадових осіб Міністерств та відомств, а також Національного банку України, 6 керівників обласних державних адміністрацій, 14 осіб керівного складу державних компаній)", - написав Луценко.
За словами Луценка, із тих осіб, яким повідомлено про підозру, стосовно 42 осіб кримінальні провадження скеровані до суду для розгляду по суті.
"За наслідками судових розглядів на теперішній час ухвалено 27 обвинувальних вироків, 4 особи ухвалами суду звільнені від відповідальності у зв’язку із закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності. Щодо 15 осіб тривають судові розгляди", - написав Луценко.


ДБР дасть оцінку діям прокурора Костянтина Кулика через незаконне повідомлення про підозру колишнім і діючим високопосадовцям.
Про це повідомила речник генпрокурора Лариса Сарган у Facebook.
"Генеральна прокуратура України інформує, що так зване повідомлення про підозру В.Гонтаревій, Б.Ложкіну, К.Стеценку, О.Філатову було здійснено з порушенням процесуального законодавства", - написала вона.
За словами Сарган, воно вимагає: наявності достатніх доказів, доручення старшого групи прокурорів, особистого вручення.
"Жодна з цих вимог не була дотримана прокурором К.Куликом", - зазначила вона.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author