nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Президент про очікування результатів розслідування щодо «Укрборонпрому»

«Якщо людина винна, то бігти треба не на телевізійні шоу. І чекати треба не дати виборів. А треба йти в будь-який правоохоронний орган, в тому числі в ті, які абсолютно ніяк не залежать від Президента – НАБУ, САП, ДБР, Міністерство внутрішніх справ…», - наголосив Глава держави під час прямого ефіру на радіо НВ.

Водночас він висловив здивування, що розслідування, які ведуться щодо діяльності концерну «Укроборонпром» з 2016 року, з’явились тільки зараз. «Що ви чекали три роки? Що вам ще було потрібно і чому справа не в суді? Це запитання до НАБУ, до САП, до всіх правоохоронних органів. Якщо ми говоримо про справу, яка зараз презентується по енергетичному сектору – це справа 2015 року. Чотири роки що ви шукали? Чому навмисно і свідомо відбувається витік з правоохоронних органів. І цей витік відбувається прямо за тиждень до виборів», - зауважив Петро Порошенко.

Президент додав: «Безумовно, коли б цей витік не відбувся, чи за два тижні, чи за два роки, я вимагаю, щоб в нас було абсолютно неупереджене прозоре розслідування. І результати розслідування мають бути повідомлені суспільству».

Глава держави також висловив переконання, що будь-яке розслідування, в тому числі по «Укроборонпрому» – це удар по армії. «Наголошую на цьому. Це удар по сектору оборони і безпеки. Це удар по сотнях тисяч людей, які працюють в оборонній промисловості країни, працюють вдень і вночі. І саме завдяки їх праці в нас з’явилися дрони, з’явилися ракети, у нас з’явилися засоби радіоелектронної боротьби, в нас з’явилася високоточна зброя і багато інших речей», - підкреслив він.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author