nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

За два роки Зеленський 13 разів літав до Швейцарії та Ізраїлю, де живе Коломойський

Протягом 2 останніх років шоумен Володимир Зеленський щонайменше одинадцять разів літав до Женеви, коли там мешкав олігарх Ігор Коломойський, а після переїзду олігарха в Ізраїль Зеленський ще двічі злітав до Тель-Авіва.

У кожній другій поїздці Зеленського супроводжував юрист олігарха Андрій Богдан, повідомляють журналісти проекту "Схеми: корупція в деталях".

Так, у Женеву Зеленський літав у лютому, квітні, листопаді та грудні 2017-го року, а потім в січні, в лютому (двічі), в березні, в квітні (двічі) та у червні 2018 року. У п’яти з цих поїздок Богдан летів разом з ним.​

Після переїзду Коломойського в Ізраїль наприкінці літа 2018 року, Зеленський ще двічі злітав у Тель-Авів, теж у супроводі Богдана – у листопаді та грудні 2018-го року, при чому під час грудневої поїздки до них також долучився голова партії «Слуга Народу» Іван Баканов.

Також журналісти зазначають, що Зеленський протягом цього часу неодноразово літав на приватних літаках разом з бізнес-партнерами олігарха – Геннадієм Боголюбовим, братами Ігорем та Григорієм Суркісами, Тімуром Міндічем.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author