nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Петро Порошенко вкотре запросив Володимира Зеленського на дебати

Петро Порошенко також зазначив, що надзвичайно важливо українцям «не купляти кота в мішку» і мати свідому і чітку аргументацію чому саме він робить такий вибір, і яке майбутнє, які програми, які кроки він має чекати від кожного з кандидатів.

«І зараз я би хотів звернутися до пана Зеленського, я переконаний, що він нас дивиться: я, пане Володимире, запрошую з дозволу ведучої вас на дебати в цю студію», - сказав Петро Порошенко.

«Ми почнемо ці дебати. У нас буде шанс їх продовжити 14 квітня о 14.14 на «Олімпійському» стадіоні, саме там, куди ви запрошували мене. І я думаю, що завершити ці дебати ми зможемо 19 квітня у студії «Суспільного телебачення», - сказав Президент.

Глава держави наголосив: «Цей вибір є надзвичайно важливим. Вибір чи буде рухатися наша країна вперед до Європейського Союзу, до НАТО. Чи забезпечимо ми відповідні стандарти свободи слова, демократії, верховенства права. Чи забезпечимо ми відповідні стандарти життя, рівень життя, підвищимо добробут і за рахунок чого це буде зроблено. Чи зможемо ми в подальшому зміцнювати обороноздатність держави і як будемо забезпечувати стійкість наших Збройних Сил».

Він підкреслив, що також важливо відповісти на питання яким чином будуть змінюватись команди, які будуть змінювати державу.

«Я впевнений в тому, що саме зараз немає більш важливої справи, ніж донести ці повідомлення народу України. Він на це точно заслуговує», - сказав Петро Порошенко.

Глава держави зауважив, що дата дебатів 14 квітня пов’язана з тим, що чим раніше відбудуться дебати, тим краще.
Tags: НАТО, Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author