nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Ніколи ще Україна і Німеччина не мали такого інтенсивного діалогу, як сьогодні – Президент

Ангела Меркель підкреслила, що якщо подивитися на економічні трансформації останніх років, на ситуацію з фінансами декілька років тому і порівняти її з ситуацією сьогодні – вона відрізняється. «Ми маємо стабільність, ми маємо довіру до України на міжнародних фінансових ринках. Це величезний прогрес», - констатувала вона.

«Але український народ приніс жертви задля цього. Неможна про це забувати. Перехід до ринкової економіки до відмови від субсидій, штучно занижених тарифів на комунальні послуги – це також були жертви народу і мужність», - додала Канцлер Німеччини.

«Хочу подякувати українському народові. Безвізовий режим також став важливим сигналом людям в Україні. Ми хочемо з німецького боку також продовжувати співпрацю в цьому дусі…. Ми будемо працювати для позитивного розвитку України», - запевнила А.Меркель.

Вона зазначила, що дуже рада знову вітати українського Президента Порошенка у Берліні. «За останні роки ми побудували дуже тісні взаємини, що стосуються співпраці з Україною в непростих умовах, в непрості часи, які вже тривають п’ять років. Ми завжди говорили, що ми підтримуємо Україну, особливо що стосується її територіальної цілісності, що стосується Криму. Це включає звичайно Крим, а також регіони, окуповані сепаратистами», - сказала Канцлер Німеччини.

«І ми завжди високо цінували мужність українського народу і цінуємо те, що сталося в 2013-2014 роках, коли народ показав свою мужність. Те, що вони підтримують демократію і був готовий народ іти цією непростою дорогою і втілювати ці демократичні зміни, які є складним процесом», - додала Ангела Меркель.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author