nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Глава держави про незмінність європейського вибору України

Президент України Петро Порошенко переконаний, що ми не звернемо зі шляху до членства в Європейському Союзі та НАТО. І під час виборів українці зроблять відповідальний вибір, підтвердивши обраний шлях розвитку країни. Про це Глава держави сказав в ході робочого візиту до Французької Республіки.

«Безумовно, все можливо, в тому числі і зміна ставлення, якщо Україна поведе себе безвідповідально і якщо рішучий напрямок нашої дороги до ЄС та НАТО буде підданий сумніву, відтермінований через ті чи інші кроки, в тому числі через референдуми. Коли Україна сама не продемонструє рішучість свого руху вперед», - сказав Петро Порошенко під час прямого ефіру на телеканалі «Інтер», відповідаючи на запитання чи може щось змінитися у відносинах між Україною та ЄС після виборів.

«Станом на зараз я можу наголосити, що під час всіх зустрічей було чітко заявлено, що лідери Європи дякують мені як Президенту за блискуче організований виборчий процес під час першого туру», - особливо підкреслив Петро Порошенко.
Tags: НАТО, Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author