nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Мир і економічний розвиток – Президент України про основі теми переговорів у Німеччині та Франції

Петро Порошенко підкреслив: «Перше, що я хочу принести, одразу ж після перемоги на президентських виборах – це мир. Це початок політичного процесу на Донбасі із збереженням унітарного устрою, і зі збереженням і відновленням суверенітету, територіальної цілісності і незалежності нашої держави».

«Це перше про, що ми говорили з Макроном і з Меркель», - сказав Президент.

За його словами, на переговорах також обговорювались питання економічного розвитку України. «Друга позиція – це розвиток: розвиток економічної співпраці, розвиток нашої підтримки на міжнародній арені, продовження санкцій, якщо Путін не відреагує і не продемонструє прогрес в імплементації Мінських угод. І окремо – розвиток Азово-Чорноморського басейну, розвиток Донбасу. Гроші – коли будуть побудовані і транспортна інфраструктура, і електрифікація залізниці, і інфраструктура портів», - зазначив Петро Порошенко.

«Ці європейські гроші вже цього року мають надійти. І про це ми домовилися і з Президентом Франції, і з Канцлером Німеччини. Мир, економічний розвиток і турбота про людей», - наголосив Президент.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author