nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Президент екс-міністру фінансів Данилюку: Ви маєте конфлікт інтересів, працюючи на штаб Зеленського

«Ви маєте розуміти, що пан Данилюк, коли готувався позов до Лондонського суду, де-факто забезпечував позицію України. Захист інтересів держави в Лондонському суді проти «Приватбанку», проти Коломойського. А на сьогоднішній день, коли звільнився, перейшов до штабу, одним із керівників якого, і це визнано, працює Андрій Богдан, який представляє Коломойського в суді проти України і представляє Зеленського в штабі», - заявив Президент.

«В юриспруденції, Олександре, це називають конфлікт інтересів. Конфлікт інтересів – це означає злочин. Бо ви, володіючи таємничою інформацією щодо позиції держави пішли працювати в штаб, де працює пан Богдан, який представляє Коломойського», - також наголосив він.

«І от я вважаю, що коли це не обговорюється, ми маємо величезні ризики держави», - підкреслив Глава держави. Він повідомив, що сума позову з боку Коломойського складає 5 млрд доларів, а позов держави Україна складає 2,5 млрд доларів.

«От що є на кону», - наголосив Петро Порошенко.

Відповідаючи на запитання, які є загрози і ризики у зв’язку із намаганнями зараз денаціоналізувати «Приватбанк», Глава держави зазначив: «Ми почули інформацію зі штаба пана Зеленського про ставлення до «Приватбанку». І після того, як ми це почули одразу ж з’явилися позови в українській судовій системі. У першій інстанції, не реформованій... І займаються цим юристи пана Коломойського для того, щоб негайно спробувати провести ренаціоналізацію «Приватбанку», тобто повернути «Приватбанк» власникам».

«Чим це загрожує? Я твердо переконаний, що це загрожує кризою банківської системи. Я твердо переконаний, і пан Данилюк це дуже добре знає, що питання націоналізації «Приватбанку» було одним із ключових у нашій співпраці з Міжнародним валютним фондом», - наголосив Петро Порошенко.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author