nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

На жаль, це ще можливо – Президент про можливість реваншу проросійських сил на виборах

Президент України Петро Порошенко закликав громадян України не допустити 21 квітня реваншу старих політичних сил та намагань розширити президентські повноваження, повернувши редакцію Конституції від 1996 року. Про це він заявив під час під час участі в публічній дискусії з представниками громадянського суспільства та експертного середовища. Кандидат Володимир Зеленський вкотре не приїхав на відкриту дискусію.

На запитання яким чином в подальшому буде реалізовуватись курс євроатлантичної інтеграції України, закріплений у Конституції, Глава держави зауважив, що на сьогоднішній день працює відповідно до президентських повноважень, визначених редакцією Конституції від 2004 року.

«Я не прагнув, не прагну і не буду прагнути збільшення повноважень. Більше того, ми будемо їх зменшувати. Наприклад, в частині децентралізації, коли ми будемо ліквідовувати посади голів обласних і районних державних адміністрацій, реалізовувати далі програму децентралізації і запроваджувати інститут префектів, які будуть мати контрольні функції в тому числі і щодо збереження суверенітету територіальної цілісності і незалежності нашої держави», - підкреслив Президент.
Tags: НАТО, Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author