nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Президент про важливість протистояти реваншу проросійських сил

«За попередні п’ять років президент Росії не зміг добитися жодної із поставлених ним цілей щодо України. Це те, чим ми всі маємо пишатися. Бо це ми з вами зупинили Путіна і в агресії на сході нашої держави і в спробі підірвати Україну зсередини. Ми з вами народ-переможець, який вистояв у боротьбі проти ворога, який має набагато сильнішу армію і набагато більше мотивовану», - зазначив Президент під час виступу перед учасниками акції «Захисти Україну».

«І незважаючи на те, що Путін має набагато більший військовий бюджет і Росія значно краще забезпечена ресурсами я гарантую, якщо мене оберуть 21 квітня – в наступні п’ять років Путіна чекає гучний провал тут в Україні. А ми з вами, дорогі друзі, дорога наша команда, пройдемо точку неповернення. І ніхто і ніколи більше не буде бачити Україну в російських обіймах, а ми увійдемо в Європейський Союз», - заявив Петро Порошенко.

За його словами, питання національної безпеки зараз для нас важливі як ніколи. «Щоб протистояти російському сценарію, потрібні політична воля – раз. Тверді ідеологічні принципи – два. Дипломатичний фах – три. Досвід Верховного Головнокомандувача – чотири», - підкреслив він.

Глава держави додав: «Чим слабший Президент України, тим сильніший президент Росії, тим більше можливостей у Путіна реалізувати свої плани щодо України».
Tags: НАТО, Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author