nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Той, хто не дотримуватиметься Конституції, має піти геть з української влади – Президент Порошенко

Президент вкотре підкреслив, що він та його команда не дозволять нікому знову втягнути Україну в Радянський Союз, або в Російську імперію. «Ми твердо знаємо, яку велику ціну заплатила українська нація за ці спроби. І ми не дозволимо більше комусь це зробити», - сказав він.

«Я твердо переконаний, що правда з нами, я твердо переконаний, що ми збережемо єдність. Твердо переконаний, що на парламентських виборах ця єдність буде збережена. Бо якщо ми підемо десятьма колонами, а Москва піде одною – вона переможе. І ми маємо просто не дати їй цей шанс», - заявив Петро Порошенко.

Президент також особливо підкреслив: «Ми не будемо сприймати, що хтось росіянам буде надавати святе українське громадянство. Бо вони його приймуть всі 140 мільйонів, бо в нас краще. Але ми ніколи не дамо загубити Україну. Бо українське громадянство – це є висока честь».

«І ми нікому не дамо можливості для того, щоб нас купили за газ. Бо головне, що вони зараз намагаються запропонувати, що в Україні буде дешевше газ», - також сказав він.

«А ще вони кажуть: «мову та свободу на хліб не намажеш». Вибачте, але без свободи і мови – і хліба не буде», - підкреслив Глава держави.
Tags: НАТО, Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author