nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Петро Порошенко: Вороги України атакують нашу армію, мову, віру

Кримінальні справи, які ініціюються політичними діячами з команди колишніх регіоналів – це атака на українську державність, на ті досягнення, які Україна здобула протягом 5 років на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції. Про це Петро Порошенко сказав журналістам під час відвідування фестивалю “Книжковий Арсенал”.

“Перше – це є ознака початку парламентської виборчої кампанії.

Друге. Я дуже уважно слідкую за тими звинуваченнями, які йдуть не від моїх ворогів, а від ворогів України. Якщо подається скарга в слідчі органи на те, що українські військові кораблі, які йшли боронити Азовське узбережжя Маріуполя в рамках рутинної ротації, є провокацією проти Російської Федерації - це спроба перекласти відповідальність з Російської Федерації, країни-агресора на владу України.

Коли інший політичний діяч з п’ятої колони пише про те, що Порошенко нібито тиснув незрозуміло на кого, щоб Україна отримала Томос – я готовий і за це відповідати, бо вважаю, що це був правильній рішучий крок.

Коли намагаються звинуватити в тому, що в 2014 році після 10-денного режиму одностороннього припинення вогню, коли по нашим військам вели вогонь з усіх засобів – я тоді віддав наказ на контрнаступ, і в результаті цього контрнаступу ми звільнили дві третини окупованого Донбасу. І це був “злочин” проти України? Я готовий нести відповідальність за цей “злочин”. Вони планують притягнути мене до відповідальності за підписання Закону про мову.

Кримінальна справа щодо подій у Керченській протоці – це атака на армію, кримінальна справа по Томосу – це атака на віру, а справа щодо мовного закону – це атака на українську мову. Все - чітко по нашій програмі. Але у них нічого не вийде, адже ми разом, і ми сильні!”, – наголосив Петро Порошенко.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author