nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Заяви про референдум щодо формату відносин з РФ межують із державною зрадою – Володимир Куренной

Народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Володимир Куренной закликав Президента Володимира Зеленського та представників його адміністрації припинити порушувати Конституцію та закони України.

«Розміщений на сайті Президента Указ про розпуск Парламенту не мав юридичної сили, доки постанова не була опублікована у передбачений законодавством спосіб. Але вже зараз бачимо фактичну відсутність мотивувальної частини — а яка, власне, причина розпуску Парламенту? Нагадаю, що згідно з Конституцією України, Президент може достроково припинити повноваження Верховної Ради України за обмеженого кола умов, чітко визначених у Конституції. Серед них — неможливість зібратися на сесію, сформувати коаліцію або Уряд протягом визначеного терміну», – заявив народний депутат.

Володимир Куренной зауважив, що за два дні своєї роботи Президент Зеленський встиг порушити кілька інших важливих законів. Зокрема, Закон України «Про очищення влади», яким запроваджено люстрацію для представників режиму Януковича: «І ось Андрій Богдан призначений на одну з ключових посад — Глави Адміністрації, попри те, що він працював уповноваженим з питань антикорупційної політики в уряді Азарова. Зараз Богдан виправдовується тим, що несправедливо підпав під люстрацію. Але поки діє закон, його необхідно виконувати. Інша справа, що спроби скасувати люстрацію, у тому числі, через суди, однозначно будуть оцінені як реванш старих і проросійських сил. Як закордонними партнерами, так і виборцями».

Проте найбільш неприйнятним порушенням законів народний депутат БПП назвав загравання Володимира Зеленського з Російською Федерацією.

«Популістичні заяви про референдум щодо формату відносин з Російською Федерацією межують із повною відсутністю компетентності та державною зрадою. Якщо Зеленський спробує погодитися з умовами Москви, то там і недалеко від автономії для Донбасу до прямих переговорів з маріонетками Путіна. І тоді Верховна Рада перестане бути головною проблемою нового Президента», – заявив Володимир Куренной.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author