nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Віктор Уколов: Ми не йдемо в опозицію – ми йдемо перемагати

Вислів Порошенка – "ми не йдемо в опозицію – ми йдемо перемагати" – підкреслює спрямованість на перемогу і повернення до влади, адже погана та опозиція, яка не хоче перемогти.

Водночас Порошенко обіцяє підтримку Зеленському у всіх питаннях захисту інтересів України. Патріотизм та інтереси України для ЄС вищі вузькопартійних.

Європейська Солідарність оголосила про свою мету – вступ України до НАТО і Євросоюзу. Сьогодні ж партія прийняла програму, сповнену консервативних республіканських поглядів.

Але чи не найбільша несподіванка те, що Європейська Солідарність стала першою політичною партією, яка ризикнула добровільно визнати підзвітність громадській організації "Солідарна справа громад", тобто громадянському суспільству, значно ширшому колу, ніж сама партія.

Днями ЄС починає праймериз, які також буде проводити ГО "Солідарна справа громад" і це знову вперше в історії українського політикуму.

Причина таких позитивних змін – реальні прихильники, яких Порошенко отримав не за гроші, а завдяки тим своїм справам, які вдалося зробити за останні 5 років. Причому це прихильники з відкритими очима, які бачили і помилки, і те, що не вдалося. Наразі такого немає у жодної політичної сили в Україні.

Для того, щоб їх не розгубити і використати увесь творчий потенціал у Порошенка поки-що роблять усе можливе.
Tags: НАТО, Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author