nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Геращенко про заклик розпочати переговори з “чистого листа”

Про це, під час Погоджувальної ради керівників фракцій та голів комітетів, зауважила Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко, відповідаючи лідеру партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко, яка заявила, що Україна має почати переговори з Росією з чистого аркушу, оскільки Мінські домовленості зайшли у глухий кут. Тимошенко процитувала спікера РФ Валентину Матвієнко, яка заявила, що Москва готова працювати над відновленням добросусідських відносин з Києвом і чекає відповідних кроків від президента Володимира Зеленського та Верховної Ради.

«Нас тут закликають до «чистого листа» з людиною, яка поставила 1 березня 2014 року на голосування питання щодо введення військ в Україну…Як на мене, вона є військовим злочинцем, причетним до того, що у нас було відшматовано Крим і частину Донбасу… Також хочу нагадати, що ця людина знаходиться в санкційних списках ЄС, а також є рішення ВРУ про незаконність виборів Держдуми РФ, які було проведено в окупованому Криму. І я хочу нагадати, що за це рішення голосували, в тому числі, і народні депутати фракції, лідерка якої зараз цитує нам злочиницю, що голосувала за введення військ в Україну», – наголосила політик.

Також Ірина Геращенко зауважила: «Ті люди в Росії, які закликають нас розпочати переговори з “чистого листа”, найменше хочуть, аби там були Мінські Угоди. Адже мінус Мінські Угоди – це мінус санкції…Мінський процес сьогодні знаходиться в стані стагнації, але точно не через українську переговорну позицію. І коли сьогодні тут намагаються принизити Україну – це дуже неправильно», – наголосила вона.

Ірина Геращенко нагадала, що завдяки роботі в Мінських групах вдалося звільнити понад 150 заручників Кремля, а з початку війни знайти тіла або звільнити більше 3 тисяч осіб.

“Навіть, якби нам вдалося звільнити одну людина, це вже була би велика радість. Це важко зрозуміти людям, які жодним чином ніколи не були до того причетні”, – наголосила політик.

Народний депутат зауважила, що попри опозиційність до нового президента, вона завжди допомагатиме “витягти кожну людину”.
Tags: Анексовано (за законами РФ - частина РФ), Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author