nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Анатолій Гриценко: Зупинитися! Порада президенту

Президент Зеленський оголосив про нові українські ініціативи з пошуку мирного рішення у Мінську, анонсував участь у ТКГ начальника Генштабу ЗС України, чого раніше не було, затвердив оновлений склад представників України в ТКГ...

Як і Ви, я не знаю змісту нових ініціатив Зеленського і не знаю, хто їх йому підготував, у Києві чи в інших столицях? Почуємо – дамо оцінку. Але...

В той самий день і час, коли Зеленський заявляв у Брюсселі про свою націленість на пошук мирного рішення, ворог на фронті навпаки – посилив вогонь, з усіх видів зброї: гарматна артилерія, міномети, ПТРК, БМП, гранатомети, крупнокаліберні кулемети... За першу добу закордонного візиту Зеленського – троє загиблих і троє поранених наших солдат!

Якби Зеленський запитав, я би йому порадив:

1) Зупинитися, взяти паузу, не вносити на розгляд Путіна жодних нових довгострокових ініціатив, не відряджати до Мінська ні начальника Генштабу, ні інших представників України – доки Путін не зупинить вогонь на фронті!

2) До того часу, сконцентрувати зусилля на зміцненні нашого угруповання на сході і паралельно – на інтенсивній взаємодії з нашими партнерами для посилення санкційного та іншого тиску на Путіна.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author