nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Геращенко: АП у своїх заявах знімає відповідальність з Росії за вбивство українських солдат

Про це Перший заступник Голови ВР Ірина Геращенко написала в себе на сторінці в Facebook, коментуючи заяву Адміністрації Президента щодо артилерійських обстрілів поблизу Новолуганського, у якій, зокрема, висловлюється сподівання, що російська сторона відновить контроль над найманцями на окупованих територіях Донбасу.

Вона зауважила, що цією заявою АП знімає з Росії відповідальність за вбивство українських бійців.

«Президент Зеленьский сподівається, що російська сторона відновить свій контроль над підрозділами! Мова йде про контроль над окупаційними військами і Зеленський сподівається, що РФ не піде геть, не забере свою зброю і техніку з української землі, не виведе своїх найманців , а … відновить свій контроль над підрозділами. Відкрию «таємницю», в РФ є повний контроль над так званою владою так званих ОРДЛО, й 400 км українського кордону», – написала Геращенко.

Вона висловила обурення тим, що Адміністрація Президента України у своєму офіційному повідомленні знімає відповідальність з Росії за вбивство українських солдатів.

Геращенко також звернула увагу на те, що за тижні президентства Зеленського загинули 12 українських бійців на Донбасі.

«Зеленський і телеканали, що зробили його президентом, під час кампанії кричали, що то Порошенку вигідна війна. Я правильно розумію, що тепер вона вигідна Зеленському? АП Президента України сподівається, що РФ відновить свій контроль над незаконними бандформуваннями», – зауважила депутат.

Вона вважає, що якщо в нової команди є потреба, то вона готова проговорити моменти дуже важливої комунікативної лексики, що стосується мінських перемовин.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author