nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Луценко відкрив кілька справ за пропозиції по Донбасу, про які говорив Кучма

Про це він сказав у відеозверненні, яке оприлюднив у п’ятницю.

"Це фактові справи, але хочу прямо сказати, усім реваншистам і усім капітулянтам, всім, хто попробує гратися з українським законом, отримають гідну відповідь. Закон один для всіх. Перемога буде за нами", – зазначив Луценко.

Очільник ГПУ пояснив, що в нього викликало обурення "пропозиція представників України у Мінській контактній групі заборонити вогонь в сторону супротивника".

Справа про підготовку фінансування терористів, за словами Луценка, стосується "тих, хто вважає, що можна відновити торговельні відносини із терористичними організаціями".

Генпрокурор також згадав заяви "представників у Мінську" та "з владних кабінетів" про те, що "росіяни втратили якийсь контроль над терористичними угрупуваннями в Луганській і Донецькій області".

"Говорити, що це якісь сепаратисти, які виходять з-під контролю Росії, це неправда", – наголосив Луценко.

Раніше президент Володимир Зеленський говорив, що артилерійські обстріли українських військових свідчать про втрату Росією контролю над найманцями.

Представник України у Мінській контактній групі Леоніда Кучми казав про необхідність не відповідати на "провокаційні обстріли" бойовиків і пропонував скасувати економічну блокаду.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author