nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Бригинець: коаліція партій Зеленського і Бойка у парламенті може стати початком реваншу

Про це на “Прямому” у ток-шоу “Ситуація” заявив народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Олександр Бригинець.

За словами політика, у наступному парламенті партія президента Володимира Зеленського буде вимушена створити коаліцію з політсилою Юрія Бойка і Віктора Медведчука.

“В нього не буде просто виходу. Його заженуть в ситуацію, введуть санкції, бензин перестануть поставляти, війна загостриться. Йому скажуть: хочеш – давай об’єднайся, зробіть “ширку” так звану. А ми знаємо, що Партія регіонів у нас великий спеціаліст по “ширкам”, вони люблять це робити і принаймні намагалися зробити. І таким чином і Зеленський, і Бойко опиняться в одній “широкій” коаліції. А сьогодні, на жаль, соціологія показує, що ці дві політичних сили займають перше і друге місця”, – сказав він.

За його словами, Зеленський змушений буде піти з ними в коаліцію.

“Він же на це піде не тому, що він хоче, а він змушений буде це зробити. Це ж різні речі. Він, може, цього не хоче. До речі, він говорив у понеділок, що він внесе закон про відкриті списки, а в середу вніс про закриті списки. Так що давайте забудемо все, що говорив Зеленський. Кожного разу кожні його нові слова будемо сприймати як нові відкриття. Так от, ці дві фракції об’єднаються. І це буде от той реванш, про який всі говорять. Да, сам “Опоблок” не набере великої фракції, але це буде та фракція, яка буде ключем для переговорів про мир. А на чому прийшов Зеленський найбільше? Це переговори – не стріляти, мир і так далі. На обіцянках миру побудована вся його ідеологія, на обіцянках торгівлі з Росією, на обіцянках продавати фільми туди і так далі. Тобто, все це поєднується з “Опоблоком”. І кожен, де є голос за Зеленського чи голос за “Опоблок”, повинні розуміти, що це вони віддають голоси за той самий реванш, якого ми всі, я принаймні, дуже не хотіли би в нашій країні”, – наголосив він.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author