nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

«ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»: МИ СТАЄМО СВІДКАМИ РУЙНАЦІЇ РАДИ ЄВРОПИ

Серйозне занепокоєння викликає той факт, що сьогодні, під час засідання Парламентської Асамблеї Раді Європи поновилися спроби скасування санкцій, запроваджених до делегації Російської Федерації внаслідок анексії Криму та військової агресії на Сході України.

Особливий цинізм полягає в тому, що від Росії більше не вимагають виконання умов зняття санкцій. Вимоги до РФ полягають у сплаті членських внесків, якими Кремль шантажував Раду Європи, а також у допуску комісара РЄ з прав людини на територію Росії. Із цією пропозицією виступила держсекретарка МЗС Франції з питань Європи Амелі де Моншалєн. Крім цього, подібної позиції дотримується Німеччина.

Українська делегація доклала усіх зусиль аби запобігти сценарію, який розвивається сьогодні у ПАРЄ.

До початку візиту, голова української делегації Володимир Ар’єв, а також члени делегації неодноразово зверталися до Президента Зеленського з метою вироблення спільної політичної позиції перед початком сесії ПАРЄ.

Ці звернення не отримали належної уваги, внаслідок чого українська делегація залишилася без політичної підтримки Глави держави, чого ніколи не траплялося за президентства Петра Порошенка. Президент Зеленський робив певні заяви під час своїх недавніх візитів до Франції та Німеччини, однак заяви потрібно відстоювати, а не лише озвучувати.

Раду Європи називають совістю континенту. Сьогодні ми стаємо свідками руйнації поважної інституції і вихолощення совісті континенту.
Tags: Анексовано (за законами РФ - частина РФ), Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author