nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Вплив Медведчука на політику і медіа – це спроба перетворити Україну на Малоросію - Княжицький

Політик пояснює, що проросійські телеканали фінансуються величезними російськими грошима, і схема «валіз з рублями» не є чесним медіабізнесом, як це виглядає в Європі. "Діяльність таких телеканалів повинна бути припинена", - сказав Микола Княжицький.

Політик також пояснив, як саме проросійські ЗМІ впливають на політику – на його думку, такі медіа використовуються для того, щоб маніпулювати українцями і підтримувати східний вектор розвитку України: "Зараз, крім партій Зеленського і Вакарчука, у Верховну Раду заходить величезна кількість "Опоблоківців" – той самий Медведчук - жорсткі, цинічні люди, які стоять на антиукраїнських позиціях". Нарощування рейтингів таких політичних сил, за словами нардепа, відбувається саме завдяки медійній підтримці – а результат – повернення України в сферу впливу російської імперії – спроба "знову зробити Україну Малоросією, яка, можливо, матиме позірну незалежність, але яка буде повністю слухатися Росію, і залежати від неї економічно".

Супроводжуючими ефектами відхилення країни від проєвропейського шляху Микола Княжицький назвав стрімке зростання корупції, повернення російської мови, як домінуючої, у гуманітарну сферу, а України - в російський культурний простір.
Tags: НАТО, Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author