nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Олександр Турчинов: Страсбурзька змова стала в один ряд з ганебними мюнхенськими подіями 1938 року

Через 80 років європейська історія повторюється, і вчорашня Страсбурзька змова стала в один ряд з ганебними мюнхенськими подіями 1938 року.

Про це написав один із лідерів “Народного фронту” Олександр Турчинов на своїй сторінці у Facebook.

Він нагадав, що п’ять років тому через анексію Криму, розв’язання війни на Донбасі, численну кількість жертв серед українців, ПАРЄ позбавила Росію права голосу і виключила зі своїх керівних органів, “після чого Кремль змушений був прибрати свою делегацію зі Страсбургу”.

“Росія не зробила жодних висновків: не припинила агресію, не звільнила Крим та Донбас, не визнала свою відповідальність за збиття “Боїнга” та хімічну атаку в Солсбері, не звільнила заручників та військовополонених. Жодних вимог міжнародного співтовариства не було виконано! РФ продовжує політику насилля, вбивств та терору. Більше того, ситуація тільки погіршується - швидкими темпами відбувається мілітаризація Криму, агресія поширюється на Чорне та Азовське моря, захоплені українські кораблі та військові моряки. Вздовж україно-російського кордону сконцентроване багатотисячне військове угруповання, готове до наступу. І на цьому фоні наші європейські “друзі” приймають рішення щодо повернення російської делегації до ПАРЄ, вимоги якої були не просто не виконані, а розтоптані Кремлем”, - йдеться у повідомленні.
Tags: Анексовано (за законами РФ - частина РФ), Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author