nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Тетяна Чорновол: ''Начальник концтабору'' Портнов фінансує ЗЕ

Нещодавно у фінансовому звіті кандидата у президенти Володимира Зеленського на сайті НАЗК я побачила, що кошти на вибори йому перерахував Ігор Мендограло з "Австро-Угорської лізингової компанії", що раніше називалася "Укррослізинг".

Я добре знаю пул взаємопов'язаних компаній, куди входила і "Укррослізинг", які геть нескромно грабували країну в часи режиму Януковича. Ці компанії належали структурам близьким до Саші Стоматолога (сина Януковича) та Путін-банків ВЭБ, ВТБ, Сбербанк РФ.

Про це читайте у матеріалі "Стоматолог і Слуга – двоє з ларця".

По суті, це була тактика "вербовки" Саші Стоматолога Кремлем і ФСБ для тиску на Януковича старшого. Вони поступово посилювали залежність бізнесу його сина від кредитних коштів Путін-банків. А як назвати те, що відбувається зараз? Аналогічна "вербовка" Кремлем Зеленського?

Хто ж притягнув "вербовщика" від ФСБ до Зеленського?

Як виявилося – "начальник концтабору" Портнов.

Він також зав'язаний по вуха в тому "вербовочному бізнесі". Адже я прослідкувала, що одна з компаній того пулу – "Центр фінансового лізингу" (який раніше називався простіше – "Сбербанк Лізинг Україна") має директором Івана Ісаєвського (чоловік сестри Андрія Портнова).

Від того "Центру фінансового лізингу" тягнеться коротка ниточка до згаданого вище "Укррослізингу", що фінансував Зеленського. Адже засновником компанії родича Портнова є "PCG Finance LTD", директор якої Катерина Фрагкуді, яка також є директором "Ukrrosleasing cyprus limited", яка є засновником ТОВ "Укррослізинг".

Отже чітко прослідковується, що це Портнов фінансував виборчу кампанію Зеленського разом із Путін-банками.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author