nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

У Порошенка заявили, що директор ДБР Труба порушив норми КПК та ініціюють провадження проти нього

Головань стверджує, що директор ДБР, зокрема, перевищив свої повноваження, втручаючись у роботу слідчих підрозділів Бюро, не забезпечив таємницю слідства і допустив розголошення службової інформації.

Він повідомив, що ці кримінальні правопорушення, щодо яких готується заява, мають відношення в тому числі і до діяльності пана Портнова.

У своїх публічних інтерв`ю, а також під час брифінгу стосовно обшуків у Міноборони та волонтерів, які займалися забезпеченням армії, директор ДБР Роман Труба розголосив інформацію, яка може бути відома тільки слідчому у справі.

"Відповідно до вимог КПК, слідчий ДБР, здійснюючи свої повноваження, є самостійним у своїй процесуальній діяльності, втручання в яку осіб, що не мають на те законних повноважень, забороняється. А що ми бачимо? А ми бачимо, що директор ДБР, якщо виходити з його активності в інтернеті та у ЗМІ, тільки те і робить, що втручається і впливає на діяльність слідчих, що працюють у ДБР", – зазначив адвокат.

Головань також розповів про те, що днями Портнов у своєму телеграм-каналі хизувався листом ДБР на адресу адвокатського об’єднання "Головань і партнери", який чомусь опинився у пана Портнова раніше, аніж його отримало саме адвокатське об’єднання.

"Що це може означати? Це може означати тільки одне – що хтось у ДБР в режимі онлайн зливає пану Портнову інформацію про діяльність ДБР", – наголосив Ігор Головань.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author