nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

ПЕТРО ПОРОШЕНКО У ЛУЦЬКУ: ЗАКЛИКАЮ ПАТРІОТИЧНИХ ВИБОРЦІВ СКОНСОЛІДУВАТИ СВОЇ ГОЛОСИ

Патріотичний табір виборців не повинен розпорошити свої голоси, щоб мати ефективну команду для протидії реваншистам і п’ятій колоні в парламенті нового скликання. Про це лідер партії «Європейська Солідарність», п’ятий президент України Петро Порошенко заявив під час виступу перед прихильниками у Луцьку біля стін древнього замку Любарта.

«Патріотичний виборець має розуміти – сьогодні нібито пропонують різноманіття політичних сил, за які можна проголосувати, але абсолютна більшість з них не має жодного шансу, щоб подолати бар’єр. І нам треба не допустити, щоб голос патріотичних сил був змарнований, бо якщо політична сила не подолає бар’єр – це означає, що ваш голос піде Медведчуку, Бойку, Новінському, Мураєву. Тому голосувати потрібно за сильну і надійну партію, яка точно зможе захистити інтереси України в стінах парламенту», – наголосив Петро Порошенко.

Він підкреслив, що єдиний шанс ворогів зупинити Україну на шляху до членства в НАТО та Євросоюзі – це, як і сто років тому, посіяти чвари всередині держави поміж українців.
Tags: НАТО, Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author