nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

ПЕТРО ПОРОШЕНКО: МИ ЗОБОВ’ЯЗАНІ ЗАХИСТИТИ КОНСТИТУЦІЮ УКРАЇНИ

День Конституції – це свято для кожного громадянина України. Саме команда «Європейської Солідарності» забезпечила закріплення в Основному Законі положень про незворотність курсу на повноцінне членство в Євросоюзі і НАТО. Тепер усі гілки влади – парламент, уряд і президент – мусять дотримуватись цього курсу за будь яких умов. Про це п’ятий президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» заявив під час виступу у місті Кременець на Тернопільщині.

«День Конституції – це велике свято для кожного громадянина. Ми маємо захистити державу, ми маємо захистити Конституцію, і я пишаюся тим, що саме за моєю пропозицією Верховна Рада приняла рішення про те, що інтеграція в Євросоюз і НАТО є обов’язковим для будь-яких гілок влади в Україні. Бо Європейський Союз – це те, що гарантує нам Конституція: верховенство права, демократія, рівень життя людей, а НАТО – це безпека», – наголосив Петро Порошенко.

Він нагадав, що українці – унікальна нація, яка однією з перших у світі ухвалила власну Конституцію Пилипа Орлика ще у 1710 році. Тому зараз, коли перед українською державністю нависла реальна загроза російського реваншу, Україна потребує надійної і потужної проєвропейської команди під куполом Верховної Ради.
Tags: НАТО, Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author