nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

OOC: Чергова спроба звинуватити підрозділи Об’єднаних сил в обстрілі населеного пункту

У щоденному звіті СММ ОБСЄ опубліковано інформацію про факт обстрілу будинків в Пікузах, що на не підконтрольній урядові України території.
26 червня, спостерігачі прибули га місце події, де у дворі Будинку культури зафіксували чотири величезні вирви. Крім того, від осколків була посічена стіна цієї ж двоповерхової будівлі. На думку представників Місії, вирви утворилися внаслідок розриву мінометних мін 82-мм калібру, начебто випущених із західного напрямку.
Поряд з тим, на вулиці Ахматової 37, на подвір’ї співробітники патруля виявили підривник і хвостовик реактивної гранати. Від ударної хвилі, у нежитловому будинку були пошкоджені вікна і віконні ставні. Зі слів місцевих мешканців обстріл стався вранці 26 червня.
На підставі даних української сторони СЦКК, вогнева активність підрозділів ЗС України та збройних формувань РФ, в районі населеного пункту Пікузи, вказує на те, що 26 червня противник двічі відкривав вогонь, а саме о 17:40 та 18:25. Українські підрозділи вогонь у відповідь не відкривали. Отже, враховуючи зазначені часові показники, причетність українських армійців до даного інциденту не підтверджується.
Провокаційні обстріли з боку збройних формувань Російської Федерації спрямовані виключно на дискредитацію підрозділів Об’єднаних сил в очах мирного населення.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author