nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Гасло про необхідність приходу в українську політику нових облич було закинуте Путіним - Княжицький

“Росія і вкинула нам гасло, що треба голосувати тільки за нових, тільки за молодих. Хоча у парламенті, який був обраний після Майдану, 68% людей - молоді політики. Наприклад, мій хороший друг і колега по фракції, Микола Величкович. Ми з ним вчилися в одній школі у Львові, на Левандівці, а зараз йдемо разом на вибори від “Європейської солідарності”. Колись він загорівся ідеєю відродження українських бойових мистецтв, він видав першу в Україні книжку про це. А коли почався Майдан, він, зовсім ще молодий, туди пішов. Пізніше працював заступником міністра внутрішніх справ. Був координатором створення добровольчих батальйонів. Він молода людина, але хіба він старий політик? Ні. Все дуже відносно. Треба дивитися на те, що вже зробили люди, які зараз йдуть в політику, щоб зрозуміти, що вони можуть зробити в майбутньому” - сказав у своєму інтерв’ю Княжицький.

Також народний депутат наголосив, що перед тим, як голосувати за недосвідчених політиків, варто дізнатися про їхні здобутки. Це важливо для того, щоб зрозуміти чи зможуть вони бути корисними та працювати на благо України у новому парламенті.

“До політики потрібно ставитися відповідально. Коли я бачу тих людей, які поруч зі мною, як наприклад, командир 95-ї бригади Заброцький, які на фронті відстоювали українську позицію. Або ж В’ятрович, який зробив для декомунізації надзвичайно багато. Україна отримала серйозні шанси завдяки цій роботі Володимира. Жодна декомунізована країна не була економічно успішною. В’ятрович теж молодий політик. Він ніколи не був у парламенті, але він довів своєю громадянською позицією, своєю роботою те, що він більше зробив, ніж якісь політики. Тому, молоді політики бувають різні”, - зазначає Княжицький.


Крім того, за словами Княжицького, молодим та недосвідченим політикам буде складно протистояти проросійським силам, які заходять у парламент разом з Медведчуком та його командою. Тому важливо у Верховній раді 9-го скликання акумулювати сили проукраїнських політиків, як нових, так і досвідчених.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author