nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

ДБР, ЯКЕ МИ СТВОРИЛИ ДЛЯ БОРОТЬБИ З ТОП-КОРУПЦІОНЕРАМИ, ВИКОНУЄ ДРІБНІ ПОЛІТИЧНІ ЗАМОВЛЕННЯ ПОРТНОВА

«Складається враження, що Портнов подзвонив у ДБР і каже – «щось ви не те говорите! Напишіть у Facebook підтвердження моїх слів»! А ДБР – оця крута державна структура, яка створювалась з такою великою метою, виконує дрібне політичне замовлення дрібного політичного шулера», – зазначила Вікторія Сюмар. Вона наголосила, що це є спробою тиску на ЗМІ у виборчий період.

За словами Вікторії Сюмар, у міжнародній практиці існує правило, що у період виборчої кампанії накладається мораторій на будь-які перевірки правоохоронними органами медійних організацій. «Тобто діє мораторій на перевірки. Він традиційно приймався навіть за часів Кучми. Він приймався за часів Януковича. Але оскільки у нас вибори сталися дуже несподівано, ми не встигли прийняти відповідне рішення», – пояснила Сюмар.

Вона також наголосила, що за останні 5 років в Україні не закрили жодного телеканалу – попри те, що деякі з них транслювали риторику країни-агресора, бо свобода слова є однією з цінностей, які виборювали учасники Революції гідності.

«Є пропозиця провести позачергове засідання Верховної Ради України, оскільки зараз всі увійшли у розгляд Виборчого кодексу, а регламент не дозволяє переривати розгляд законопроекту. Тому ми маємо провести позачергове засідання і винести на нього найбільш гострі питання. Питання мораторію на перевірки ЗМІ наш комітет буде пропонувати як невідкладне. Я також збираюсь написати запит до СБУ з приводу того, чому інформація з ДБР потрапляє до Портнова і чому Портнов керує Державним бюро розслідувань», – заявила Вікторія Сюмар.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author