nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

ПЕТРО ПОРОШЕНКО ЗАКЛИКАВ ПРОВЕСТИ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РБ ООН ДЛЯ ЗВІЛЬНЕННЯ УКРАЇНСЬКИХ МОРЯКІВ

Лідер «Європейської Солідарності» привітав американського дипломата з призначенням та побажав успіхів на шляху подальшої розбудови українсько-американського стратегічного партнерства. Петро Порошенко подякував за тверду та незмінну підтримку Сполученими Штатами суверенітету та територіальної цілісності України, а також відзначив принципову позицію Вашингтона щодо необґрунтованого повернення РФ до ПАРЄ.

Петро Порошенко привернув увагу до невиконання рішення Міжнародного трибуналу з морського права з вимогою до Росії негайно звільнити 24 українських моряків та повернути Україні три військові кораблі. Він наголосив, що відповіддю на таку зухвалу поведінку Москви мало б стати скликання позачергового засідання РБ ООН з цього питання та висловив сподівання на підтримку такої ініціативи з боку Вашингтона.

Були також обговорені перспективи відновлення свободи судноплавства в регіоні Азовського моря та Керченської протоки.

Лідер «Європейської Солідарності» привернув увагу до ескалації ситуації на Донбасі та закликав посилити тиск на Росію задля негайного припинення вогню. Петро Порошенко засудив цинічний обстріл медичного автомобіля, що призвів до загибелі українських медиків, та відзначив, що цей черговий злочин підтверджує небажання Москви виконувати взяті на себе зобов’язання. Тому є необхідність подальшої консолідації міжнародної спільноти на підтримку України та посилення тиску на Росію.

Було привернуто увагу до тиску з боку ДБР на телеканал «Прямий» та необхідності реагування з боку партнерів на порушення свободи ЗМІ, особливо напередодні парламентських виборів в Україні.
Tags: НАТО, Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author