nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Максим Бурбак вимагає розслідувати подвійне громадянство кандидатів у народні депутати по 204 округу

«Щойно повернувся з 204-го виборчого округу, на якому зареєстровано 14 кандидатів у народні депутати від різних політичних сил. Обличчя в них наче і нові, та звички - старі. Вчора місцеві ЗМІ оприлюднили інформацію, що кандидат у народні депутати, самовисуванець Анатолій Паланійчук має громадянство Румунії. Ще один кандидат на цьому ж окрузі - на цей раз від партії «Слуга народу» - Валерій Божик. Згідно з документами, він з 2016 року є громадянином Румунії. Чиї інтереси в разі можливого обрання будуть захищати такі горе-кандидати? Пан Божик є юристом з великим досвідом, і чудово розуміє можливі наслідки другого громадянства», - заявив парламентар.

Бурбак зазначив, що в присязі громадянина Румунії є слова: «Бути вірним румунському народові і захищати національні права та інтереси, поважати Конституцію та закони Румунії».

«Чому ці кандидати в депутати порушують закони та Конституцію України? За Конституцією України у нас існує єдине громадянство - українське. Тому я переконаний, що державні службовці, народні депутати, судді повинні мати лише одне громадянство - українське. Все інше є порушенням законодавства», - наголосив народний депутат.

Голова фракції також звернувся до правоохоронців та Центрвиборчкому з проханням провести розслідування подвійного громадянства кандидатів у народні депутати.
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author