nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

КОМАНДА «ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СОЛІДАРНОСТІ» НЕ ДОЗВОЛИТЬ ЗАВДАТИ УДАРУ В СПИНУ УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ

«Є речі, які мені зараз не подобаються. Скасували парад. Кому він заважав? Хочуть на сто тисяч скоротити армію – хіба ми дозволимо їм це зробити під час війни? Хочуть заборонити армії стріляти у відповідь – це означає перетворити наших воїнів у полонених, які будуть на лінії фронту. Це називається реванш», – наголосив Порошенко.

«Єдиний вихід – 21 липня голосувати за наш «парламентський спецназ», партію «Європейська Солідарність». І коли в парламенті будуть Михайло Забродський, Олексій Петров, Андрій Карпов «Полтава», Яна Зінкевич, яка заснувала «Госпітальєри» та інші добровольці, ветерани і волонтери – я впевнений, що ми нікому не дозволимо завдати армії удар у спину», – наголосив Петро Порошенко.

Він подякував бійцям за мужність і справжній патріотизм. «Ми з вами, вашими зусиллями зберегли Україну. І сьогодні ми разом маємо боронити Україну. Ми маємо реформувати Україну, захистити її, зберегти державу. Зберегти армію, бо армія зараз знаходиться під величезним тиском. У 2014 році хлопці, які були мобілізовані, на фронті отримували 600 гривень – це було неправильно. Ми зробили все від нас залежне, і тепер вони отримують 29 тисяч гривень на лінії фронту – і це правильний вибір держави, яка себе шанує і поважає», – підкреслив Петро Порошенко.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author