nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

З'явилися подробиці про гранатомет, з якого стріляли по телеканалу "112"

Гранатомет РПГ-22, з якого у Києві було обстріляно будівлю близького до Віктора Медведчука телевізійного каналу "112" за своїм номером партії виробництва співпадає з двома іншими гранатометами РПГ-22, які були вилучені у 2015 році зі схованки терористів "ДНР".

Такі деталі оприлюднив на своїй сторінці у Facebook народний депутат, голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв, передає Еспресо.TV.

Цей схрон тоді знайшли українські військові біля цвинтаря при виїзді з Артемівська у напрямку траси Слов’янськ-Дебальцево. Ті два гранатомети були знищені і про їх знищення є відповідні офіційні довідки.

" ...Гранатомет РПГ22, індивідуальних номерів немає, але має номер партії виробництва. Такий самий номер партії - РПГ-22 254-15-85 - мали два гранатомети, вилучені у 2015 році зі сховку "ДНР", який знайшли наші військові біля цвинтаря при виїзді Артемівська у напрямку траси Слов’янськ Дебальцево. Ті гранатомети були знищені (на фото - довідка про знищення одного, щодо другого форма абсолютно ідентична). Їхній "брат" з тої самої партії виробництва обстріляв сьогодні 112 канал", - написав нардеп.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author