nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Ігор Головань: Труба, повістки і податки

Виступ постійного представника РФ Небензі у на засіданні Ради безпеки ООН 16 липня 2019р., під час якого той широко цитував заяву Портнова і згадував українське ДБР, розвіяв будь-які сумніви стосовно мети і замовника активності тандему Портнов-Труба з написання, реєстрації та "розслідування" заяв стосовно Петра Порошенка.

Можна з впевненістю сказати, що Портнов з Трубою, а також ті, хто їх підримує з владних офісів в Україні, виступають як мінімум агентами впливу РФ.

Загальний напрямок діяльності групи, до якої очевидно входять Портнов і Труба як основні виконавці, як кажуть,"не біном Ньютона". Всі їх дії спрямовані на блокування європейського напрямку розвитку України, повернення України до сфери впливу РФ.

В рамках загального напрямку можгна виділити Їх тактичні цілі.

Послабити позицію України у справі захоплених Російською Федерацією моряків, поставити під сумнів рішення Міжнародного трибуналу з морського права, утруднити або зробити неможливим виконання рішення про повернення моряків додому. Ну і щоб Небензя мав хоч щось сказати на засідані Ради безпеки.

Перешкодити участі у виборах Петра Порошенка і очолюваної ним політичної сили.

З урахуванням сказаного вище годі дивуватися обізнаності Портнова у справах ДБР. У них, можливо, один куратор.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author