nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

ЦВК скасувала реєстрацію кандидата від "Опоплатформи" з кількома фальшивими паспортами

Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію кандидата у народні депутати України Дмитра Торнера, включеного до виборчого списку партії "Опозиційна платформа – за життя", у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах до Верховної Ради, виключивши його із зазначеного виборчого списку, йдеться у повідомленні.

Крім того, за даними правоохоронних органів, Торнер є громадянином Молдови, який перебував у розшуку правоохоронних органів цієї країни за втечу з місць ув’язнення.

Як зазначається, 12 липня у ЦВК повідомили, що, ймовірно, кілька паспортів Торнера незаконно оформлені. Тож, це може свідчити про його незаконне перебування у громадянстві України.

На листи ЦВК від 17 липня та від 18 липня щодо підстав документування паспортами громадянина України та наявності підстав набуття громадянства України Торнером (Мальченком, Грозним) Дмітрієм (Дмитром) Григоровичем надійшла відповідь Державної міграційної служби.

У ДМС повідомили, що, за результатами службових перевірок підстав оформлення низки паспортів громадянина України, зазначені документи визнано такими, що оформлені з порушенням вимог законодавства та є недійсними і підлягають вилученню та знищенню.

Також, у ЦВК додали, що ДМС зазначила, що, за наявними обліками територіальних органів, Торнер з питань набуття громадянства України в установленому порядку не звертався. Тож, підстав вважати його громадянином України немає.

“Указане свідчить, що Торнер Д.Г. не є громадянином України, а отже, ним не дотримано вимог, установлених частиною другою статті 76 Конституції України, частиною першою статті 9 виборчого закону”, - йдеться у повідомленні.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author