nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

OOC: противник відкривав вогонь по наших захисниках з автоматичного гранатомету та стрілецької зброї

Вечірній брифінг прес-центру Об’єднаних сил

Від початку поточної доби Збройні Сили України дотримуються сталого режиму припинення вогню, тоді як збройні формування Російської Федерації та її найманці 1 раз порушили безстрокову заборону на використання будь-якої зброї. Противник відкривав вогонь по наших захисниках з автоматичного гранатомету та стрілецької зброї.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "ПІВНІЧ" противник здійснив один обстріл позицій Об'єднаних сил:
неподалік ЛУГАНСЬКОГО з напрямку НИЖНЬОГО ЛОЗОВОГО – з автоматичного гранатомету та стрілецької зброї.
Втрат з української сторони не зафіксовано.
За минулу добу обстрілів позицій Об'єднаних сил не зафіксовано.
22 липня в районі проведення ООС представниками Національної поліції України та Національної гвардії України зі складу Об'єднаних сил розкрито 1 замахи на вбивство, 2 крадіжки та 4 факти незаконного поводження з наркотичними засобами. За підозрою в участі у складі збройних формувань Російської Федерації та її найманців затримано та передано до правоохоронних органів 1 особу. Виявлено 10 адміністративних правопорушень.
Вчора через контрольні пункти в'їзду-виїзду на контрольовану Об'єднаними силами територію в'їхало понад 16000 осіб та 1800 транспортних засобів. 16500 осіб та 2000 транспортних засобів перетнули лінію зіткнення у зворотному напрямку. 38-ом особам було відмовлено в пропуску через лінію розмежування.
Військово-цивільні адміністрації та правоохоронні органи в районі проведення операції працювали у штатному режимі. Суспільно-політична та гуманітарна обстановка залишається під контролем Об'єднаних сил.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author