nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

OOC: ворог п'ять разів порушив заборону на використання будь-якої зброї

Вечірній брифінг прес-центру Об’єднаних сил

Від початку поточної доби Збройні Сили України дотримуються сталого режиму припинення вогню. Натомість, ворог п'ять разів порушив заборону на використання будь-якої зброї.
Збройні формування Російської Федерації та її найманці обстрілювали позиції наших підрозділів із застосуванням забороненої Мінськими угодами зброї – міномету калібру 82 мм. Також, противник відкривав вогонь по наших захисниках з гранатометів різних систем та стрілецької зброї.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "СХІД" противник здійснив п'ять обстрілів позицій Об'єднаних сил:
поблизу ПІСКІВ з напрямку ВОЛЬВО-ЦЕНТРА – з підствольного гранатомету;
поряд ВОДЯНОГО з напрямку ПІКУЗИ – зі стрілецької зброї;
двічі неподалік ЛЕБЕДИНСЬКОГО з напрямку САХАНКИ – з мінометів калібру 82 мм та стрілецької зброї;
в районі населеного пункту ШИРОКИНЕ з напрямку САХАНКИ – зі станкового протитанкового гранатомету та стрілецької зброї.
Втрат з української сторони не зафіксовано.
30 липня Збройні Сили України дотримувалися сталого режиму припинення вогню.
Натомість, збройні формування Російської Федерації та її найманці порушили заборону на використання будь-якої зброї. Противник відкривав вогонь із застосуванням гранатометів різних систем.
Факти турбуючого вогню противника зафіксовано поблизу населеного пункту ЛУГАНСЬКЕ.
30 липня в районі проведення ООС представниками Національної поліції України та Національної гвардії України зі складу Об'єднаних сил розкрито 1 зґвалтування, 9 крадіжок, 2 шахрайства та 9 фактів незаконного поводження з наркотичними засобами. За підозрою в участі у складі збройних формувань Російської Федерації та її найманців затримано та передано до правоохоронних органів 4 особи. Виявлено 29 адміністративних правопорушень.
Вчора через контрольні пункти в'їзду-виїзду на контрольовану Об'єднаними силами територію в'їхало понад 19000 осіб та 2200 транспортних засобів. 21300 осіб та 2400 транспортних засобів перетнули лінію зіткнення у зворотному напрямку. 36-ом особам було відмовлено в пропуску через лінію розмежування.
Військово-цивільні адміністрації та правоохоронні органи в районі проведення операції працювали у штатному режимі. Суспільно-політична та гуманітарна обстановка залишається під контролем Об'єднаних сил. Об'єднані сили до виконання завдань готові!
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author