nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

ЯНА ЗІНКЕВИЧ: ЛІКВІДАЦІЯ КОМІТЕТУ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ – ЦЕ НЕПОВАГА ДО 370 ТИСЯЧ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Збереження комітету у справах ветеранів дозволить комплексно формувати державну політику щодо ветеранів та відстоювати інтереси і права захисників, – про це на брифінгу, після засідання підготовчої депутатської групи, заявила доброволець-медик, кандидат у народні депутати від партії «Європейська Солідарність» Яна Зінкевич.

«Ветерани – це не просто пільги, це про державну політику стосовно наших захисників. Ліквідація комітету є неприпустимою і демонструє неповагу до 370 тисяч ветеранів, до родин загиблих та поранених, які боряться з проблемами після повернення. Ми повинні приділяти достатню увагу захисникам. Багато ще не повернулись з війни. Профільний комітет у законодавчому органі є світовою практикою і продемонстрував свою ефективність», – заявила вона.

Зінкевич наголосила, що переведення питання ветеранів у компетенцію комітету з соціальної політики призведе до його нівелювання проблем захисників України.

«Досвід функціонування держслужби в Мінсоцполітики продемонстрував, що такий підхід неефективний. Інтереси ветеранів були не достатньо проявлені», – наголосила Яна Зінкевич.

Також вона зазначила, що відбулась зустріч між представниками ветеранського руху та новообраними депутатами, на якій обговорили необхідність створення комітету.

«Представник «Слуги народу» Дмитро Разумков не вірно трактував позицію ветеранів зробивши висновок, що вони готові відступити з позиції необхідності створення комітету. Міністерство не зможе ефективно працювати без профільної законодавчої інституції. Наша думка одностайна, і ми будемо на ній наполягати», – прокоментувала Яна Зінкевич.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author