nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

ПЕТРО ПОРОШЕНКО ВШАНУВАВ ПАМ’ЯТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ ВНАСЛІДОК РОСІЙСЬКОЇ АГРЕСІЇ

П’ятий президент України, лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко взяв участь у церемонії вшанування загиблих внаслідок російської агресії військовослужбовців ЗСУ.
У церемонії також взяли участь голова Верховної Ради Андрій Парубій, кандидати в депутати від партії «Європейська Солідарність», ветерани та представники громадськості.
Петро Порошенко разом з дружиною Мариною поклали квіти до «Меморіального дзвону».
«Щоразу, коли лунає Дзвін Пам’яті, згадую імена загиблих, ще глибше відчуваю, яка дорога ціна незалежності. Сьогодні дзвін битиме п’ятнадцять разів – саме стільки українських воїнів у цей день поклали своє життя заради нашої з вами свободи. А мовчить він – лише близько тридцяти днів на рік. У Книзі пам’яті в Міноборони – тисячі імен. У тому числі заради їхньої пам’яті ми продовжуємо боротися за Україну», – зазначив Петро Порошенко.
«Ми вдячні і низько вклоняємося нашим героям, які поклали своє життя за незалежність України, ми вдячні матерям, які виховали таких героїв. Я впевнена, що завдяки таким патріотам Україна переможе і відстоїть своє право на незалежність і світле, прогресивне майбутнє», – сказала Марина Порошенко.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author