nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

НОВА ВЛАДА МАЄ НАРОЩУВАТИ ТЕМПИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ТА ЄВРОАТЛАНТИЧНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

Терміни вступу України до Європейського Союзу залежать від того, як нова влада буде продовжувати виконання Угоди про асоціацію та адаптацію українського законодавства до європейських стандартів, – про це в коментарі телеканалу «Прямий» заявила віце-прем’єр-міністр, кандидат у народні депутати від «Європейської Солідарності» Іванна Климпуш-Цинцадзе.

«Ми створили комплексну систему планування, моніторингу виконання Угоди про асоціацію. Темпи її реалізації, а відповідно готовності до відкриття діалогу щодо надання членства Україні у ЄС, залежать від того наскільки швидко ми виконаємо Угоду про асоціацію. Існує чіткий план її виконання. Зараз необхідно нарощувати темп, для цього все є, і хотілось би бачити цю готовність від нового уряду і нового складу парламенту», – наголосила політик.

Вона зазначила, що за 5 років було реалізовано значний прогрес по напрямку до стандартів НАТО в оборонному секторі, і тепер Україна може претендувати на отримання Плану дій щодо членства в НАТО.

«Що стосується євроатлантичної інтеграції, то очевидно ми теж вважаємо, що той серйозний фундамент і та розгорнута робота з НАТО, яку нам вдалося провести протягом останніх років, дає всі можливості почати діалог про терміни надання Україні ПДЧ. На найближчий час у нас є серйозні завдання, з точки зору виконання річних національних програм, під егідою комісії «Україна-НАТО». Це стосується всіх сфер, не тільки сектору безпеки і оборони. Не згортати і не атакувати ті успішні приклади реформування, відповідно до стандартів НАТО, які ми маємо. Зокрема, перехід на систему НАТОвського харчування, яка діє у ЗСУ щодо якої зараз є справа в судах», – наголосила Климпуш-Цинцадзе.
Tags: НАТО, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author